Gerçekten de “Auslander Raus”

Geçen haftalarda sosyal medyada dolaşıma giren Almanya’da eğlenen bir grup insanın “Auslander Raus” (Yabancılar dışarı) diyerek eğlendiği videoya denk geldim. Videoyuyu izleyenler bu slogan karşısında tedirgin olsa da bu durumu çok komik buldum.

Eğer bu videolar kazanılan bir zafer sonrası kutlama görüntüleri olsaydı gayet tedirgin edici bir durum olurdu. Hedonist nihilist bir eğlence kültürü içerisinde ellerinde içkilerle “Auslander Raus” diyerek eğlenmeleri komikti. Söyledikleri şeyin ciddiyetini ve mesuliyetini taşıyamacakları en alakasız ortamda bunu bir bilinçaltının dışa vurumu olarak ortaya dökmüşlerdi.

Yabancıları şeytanlaştırarak kitleleri mobilize etmenin en kolay ve ucuz yolu. Kendi ürettiği liberal değerleri tarafından yok edilerek, bu değerler altında birleşmeyen çalışan Avrupa’nın var olması yeni düşmanlar lazım. Çünkü kendi içlerinden ürettikleri değerler bir şey yapamadıkları için ancak bir düşman karşısında bir araya gelebilirler. Her ne kadar kendileri inkar etseler de Avrupa kimliğini oluşturan temel unsurlardan birisi de İsmet Özel tanımladığı Türk’ün korkusudur.

Kendilerine sürekli “utanç” aşılanan Almanlar’ın gerçekten düşmanları bugün ki “Auslander” mi? Alman istihbaratında önemli noktalara gelen birisi Türk kökenli olmasının bir anlamı var. Evet başta Almanya olmak üzere ülkelerinin üzerine çöken Transatlantik lobileri, Amerikan kültürünün sömürge ajanları, siyasi ve ekonomik sistemi ele geçirerek halklarını köleleştiren Siyonistler gitsin yani Auslanderlar sadece Almanya’dan değil dünyadaki çöreklendikleri her yerden gitmeli.

Leave A Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir